אורייתא :: נעורים בכל גיל - ספר ושמנים ארומטיים אנרגטיים לנשים | ORAITTA - Youth at any age - Book & Cosmetic Energetic Oils for Women
הספר "אדונית לגורלה" ושיטת אורייתא מה אומרים על הספר - ביקורות שפה חדשה

לרכישת הספר
לחצו כאןמה אומרים על הספר אדונית לגורלה - ביקורות

"הספר "אדונית לגורלה" יוצר שפה חדשה"
התמזל מזלי לקבל לידי את ספרה של יעל ישראלי, ואומר מייד: אני ממליצה לאמץ אותו בשתי ידיים.
הספר מציג בפנינו שבעה אבות טיפוס אישיותיים של נשים: דבדבן, סיגלית, יסמין, נרקיס, איריס, ורד ולוטוס לכל אחת מהן מהות פנימית ייחודית ובה מתנות מולדות המגדירות את כיוון התפתחות האישיות שלה. השאלה היא, מה מעכב את האישה מלתת למתנות הללו את מלוא הביטוי? מה עוצר בעדה מלמצות את המשאבים הגלומים בתוכה - רגשות, כשרונות, כישורים ויכולות? מה מונע ממנה להיות מאושרת? ספר זה נותן מענה לשאלות הללו. הספר, שנועד להאיר את המודעות העצמית, מספק גם שיטת אבחון אישיותי וגם כלים להבראה.
 
בספר מפורטים תהליכים פנימיים של ניקוי האגו מדפוסים מולדים: אמונות מגבילות, פחדים רגשיים ומנגנוני הגנה - ומכאן שמו: בעקבות הפילינג שעושים לאגו התודעה מצעירה והופכת חיונית יותר, פתוחה לשפע ולשמחה.
אורייתא, על ראיית העולם הכוללת שלה, על הפתרונות שהיא מציעה, מביאה לעולם שפה חדשה.
כשם שלפני למעלה ממאה שנה, כשפרויד הביא לעולם את תורת הנפש שלו, את הפסיכואנליזה, העולם התוודע לשפה חדשה, לצורת חשיבה חדשה, שהשפיעו על כל תחומי התרבות, כך גם אורייתא מביאה לעולם שפה חדשה, תובנות חדשות, היא מצביעה על הקשר בין התודעה לבין היופי והנעורים.
 
מדובר בקוסמטיקה של התודעה: התודעה שלנו היא מכון היופי ואנו עצמנו המטופלת והקוסמטיקאית גם יחד. מדובר בתפיסה חדשנית, אם לא מהפכנית, שתדבר לנשים בעולם כולו, תיגע בהן. זו תיהפך לתנועה, כך אני מאמינה, תנועה פנימה, לאבחון עצמי, לגילוי המהות ומה שמעכב אותה מלפרוח ולשגשג, והחוצה - לעולם.
המחברת עצמה היא התגלמות תפיסת העולם החדשה המוצגת בספרה: אישה שעברה את גיל השישים, עוצמתית וכובשת בחיוניות שלה, המקרינה יופי ונעורים. מעין התגלמות הסיסמה: בת שישים כבת ארבעים.
זהו ספר שלא תוכלו להניח מידכן עד שלא תגלו מי אתן - ומדוע אתן לא לגמרי מאושרות עם מה שאתן. ובעיקר: מה ניתן לעשות בקשר לזה.
 
לסיכום: מומלץ בחום.
 
רזיה בן-גוריון
סופרת, עורכת

"הספר הטוב ביותר שקראתי מעודי"
אפתח ואומר כי זה הספר הטוב ביותר שקראתי מעודי. הספר אדונית לגורלה מאת יעל ישראלי הוא ספר מסע לגילוי עצמי. זהו חבור מעניין ומרתק אל ה"מי אני" ו"מה אני צריכה לעשות כדי להגשים את שאיפותי" וזאת תוך גילוי החלק הריגשי המעכב והתמודדות עימו. זהו ספר "מורה נבוכות" של "האני הנשי" של מורכבותו ושל הדרך להתמודד עם מורכבות זו. ספר מרתק שניתן לקרוא בו כמו בתנ"ך, ברבדים שונים ובכול רובד כמו בציור מוצלח מגלים עולמות חדשים ומפתיעים "המעשירים" אותנו. זהו ספר מארג, פסיפס אם תרצו, של דוקטורינות שונות, של תחומים נושקים ומנוגדים הנארגים יחד במלאכת מחשבת לכלל חוויה מרתקת ומרגשת. ספר תגלית שכמו הפרחים - שבעה במספר המייצגים את אבות הטיפוס הנשיים, מתחיל כניצן ובהדרגה נפתח ומתגלה במלוא הדרו. לפניננו ספר- אלבום מהודר, מקורי, רהוט, מרתק ובעיקר נוגע לכול אחת מאיתנו. קראתי, השכלתי ונהניתי מכול רגע. מומלץ מאד.
 
דרורה בן דב
יו"ר תא הסברה בינלאומית, איגוד התקשורת, העיתונות והטלוויזיה בישראל

"ספר חובה לכול גבר"
"אדונית לגורלה" - אלבום לחיים :: "אדונית הנעורים"
 
.....על השולחן בפינת האירוח המסודר בקפידה, כיתר חלקי הבית הניבטים אליך בכניסה, מונח ספרה המהודר והמעורר כבוד "אדונית לגורלה - פילינג לאגו, נעורים לתודעה". "הספר הוא תורת חיים, המיועד לנשים הרוצות לעשות שינוי בחייהם", מגדירה אותו יעל. לאחר קריאה מרתקת, מנקודת ראותו של גבר, עלי לציין כי רק בזכות ספר אלבומי זה, הכרתי את תכונות האופי האמיתיות של הנשים שכיכבו בחיי. הכל מדויק. הנשים בחיי נשאו את שמות הפרחים המובאים בספר, בניתוח מעמיק, מותח, מסקרן ואכן אמיתי, כאיריס וורד. הכל כל כך מדויק עד שראיתי אותן בדמיוני כיוצאות מדפי הספר, ניצבות לפני אחת אחת וקובעות: יעל ישראלי צדקה, היא הכירה אותנו כפי שאיש לא הכירנו לפניה. המילים "ספר מדהים", "יוצא דופן", "לא נראה שנכתב כמותו" - הינם סופרלטיבים ההולמים אותו וודאי, אך יש בו הרבה הרבה מעבר לכך. תוך כדי לגימת הקפה הקר שהכינה לי יעל, אני מביט שוב בכריכה ההדורה של הספר המעוררת יראת כבוד, חוזר לדפים הייחודיים והמעוצבים שלו, המזכירים בנייה אדריכלית מרהיבה של בניין רב קומות, כשכל קומה בו שונה מרעותה, בסגנונה ובפנורמת החיים שלה. הספר התהווה במהלך שש שנים תמימות, ובו נבטו ששה פרחים ופרי אחד: סיגלית, נרקיס, יסמין, איריס, ורד, לוטוס ופרי הדובדבן. לכל פרח הגיבורה שלו. אלבום חיים מלא ומושלם. יעל מעבירה יד על הספר המהווה עבורה את פסגת חייה, תורת חיים שלמה, אותה היא מעוניינת להנחיל לכל הנשים.
 
* חלק מתוך ראיון למגזין "עסקים"
 
נח הלפרין
יו"ר איגוד התקשורת והעיתונות בישראל

אורייתא - נעורים בכל גיל - ספר ושמנים ארומטיים אנרגטיים לנשים :: ORAITTA - Youth at any age - Book | Method | Cosmetic Energetic Oils for Women © כל הזכויות שמורות ליעל ישראלי (שיטת אורייתא)