אורייתא :: נעורים בכל גיל - ספר ושמנים ארומטיים אנרגטיים לנשים | ORAITTA - Youth at any age - Book & Cosmetic Energetic Oils for Women
הספר "אדונית לגורלה" ושיטת אורייתא מה אומרים על הספר - ביקורות שפה חדשה

הספר "אדונית לגורלה" ושיטת אורייתא

הספר והשיטה מיועדים לנשים
הספר אדונית לגורלה מעת יעל ישראלי
הספר דן בנשים ומיועד להן. מדוע? כי אישה נולדת אישה! עובדה שאין לערער עליה ואין להתכחש לה. קיים שוני בסיסי מולד שאין לטעות בו בין נשים לגברים. לכול אחד מהמינים מבנה אנטומי, פיזיולוגי ונפשי שונה, ייחודי לו. השוני בא לשרת את הייעוד האלוהי – אבולוציוני ולאפשר לכול אחד מהמינים לבצע את המשימות הקיומיות ההסטוריות שיועדו לו. לייחוד זה השלכות על המערכת הרגשית, על מבנה האגו, על דפוסי ההתנהגות ועל האישיות בכללותה. ומכיוון שכך, ומכיוון שבקשתי להגיע לרמת דיוק מרבית של התאוריה ושל המימצאים שאני מציגה, היה עלי להתמקד במהות הנשית בלבד, במה שמייחד אותה ברמה של האישה כפרט וברמת התודעה הקולקטיבית של הנשים ככלל.
 
הספר מציג תפיסת עולם חדשנית כוללת (שיטת אורייתא) המאבחנת שבעה אבות-טיפוס אישיותיים שונים של נשים. כול אחת מן הקוראות תוכל לזהות את עצמה באחד מהם.
בכול אחד מהטיפוסים הנדונים קיים מנגנון רגשי מעכב שהוא מולד והוא ייחודי לו. המנגנון מורכב מאמונות מגבילות ומפחדים רגשיים המשעבדים את התודעה ומנהלים אותה, הם מפקיעים מן האישה את חירותה - את האדונות לחייה. מנגנון זה יוצר קשיים: הוא פוגע בדימוי העצמי, בתחושת הערך, הוא מעכב הגשמה עצמית, מיצוי יכולות, סיפוק עצמי, הוא פוגע בבריאות, במראה, והוא אף מאיץ תהליכי הזדקנות. ואם לא נהיה מודעות לקיומו לא נוכל להשתחרר ממנו.
 
נשות אורייתא - הרגישי את השינוי

"הספר שהוציא אותי מהחושך אל האור..."

אורייתא מיועדת לכול אחת מאיתנו
הספר מוגש כאן באהבה רבה לכולן, הוא המתנה שמן הראוי שכול גבר יעניק לאהובתו וכול אישה תעניק לעצמה ולנשים אחרות הקרובות לליבה. כול אחת יכולה להפוך "אדונית צעירה לגורלה". לשמחתנו או לדאבוננו, כולנו באותה קלחת – הדפוס המעכב, שהוא מולד, אינו פוסח על אף אחת מאיתנו, כול אחת והדפוס המיוחד לה. צרת הרבים היא אולי חצי נחמה לאישה שמשלימה עם מצבה גם אם המצב אינו גורם לה נחת, לאישה שאיננה מאמינה ביכולת שלה לשנות. אולם בצרת הרבים אין נחמה כלל ועיקר לאישה שאיננה מוכנה להשלים עם תסכול וחוסר נחת, לאישה המאמינה ביכולת שלה לשנות ולהנות מהחיים. כול אישה יכולה - גם זו שמאמינה וגם זו שאיננה מאמינה - אם היא רק תבחר בכך, להשתחרר מהשיעבוד של הדפוס. כול אישה יכולה להתחיל לנהל את חייה במקום להיות מנוהלת על ידם, כול אישה יכולה להיות שמחה ומאושרת. ספר זה ניכתב עבור "כול אישה" ועבורה הוא סימן בין דפיו את המסלול אל החופש. אז קדימה אל הדרך....
 
מדובר בדיאגנוזה עצמית – כול אחת היא המאבחנת והפסיכולוגית של עצמה
הספר הוא למעשה מסע של גילוי עצמי, של הכרות עצמית - מפגש אינטימי מודע של האישה עם מה שיותר חלקים מהשלם של עצמה.
עם קריאת הספר תוכל האישה לזהות את המנגנון המקשה על חייה, ומה שחשוב עוד יותר היא תוכל לגרום לפירוקו - למוסס אותו. פירוק המנגנון - עקירת האמונות המגבילות, שחרור הפחדים והפילינג העמוק לאגו גורמים באופן טבעי להשלת המסכות מהפנים, ליישור הקמטים שבנפש להצערת התודעה, וקדימה לאופק הפתוח.
 
קיים קשר ישר בין שיטת אורייתא לבין נעורים והצערת האישה
גוף ונפש ארוגים זה בזו, לפיכך השינוי המתחולל בתודעה ובנפש משפיע על הפיזיולוגיה של הגוף.
התודעה המצעירה שולחת "מסרים צעירים" למנגנונים הביולוגיים שבגוף והם מאטים את קצב ההתקדמות של הגיל הביולוגי (להבדיל מהגיל הכרונולוגי). השיטה של אורייתא המשחררת את התודעה מהכבלים, מחוללת פלאים גם במראה העור, בחיוניות של הגוף ובזיק שבעיניים. ואחרי טרנספורמציה שכזאת מי זקוק לסכין המנתחים? נשות אורייתא הן בנות בלי גיל, הן הולכות ומצעירות בדרכן אל העתיד!
עדויות קוראי הספר וחוויות מהשימוש בשמנים של אורייתא
השינוי קורה ללא מאמץ! מה מניע את אנרגיית השינוי?
הכוחות המניעים את אנרגיית השינוי הם שניים: המודעות העצמית המתעוררת עם קריאת הספר והתחזקות האגו כתוצאה מהשימוש בשמנים. מדובר בשבע פורמולות שונות המורכבות משמנים אתריים. הם פועלים בשני כיוונים: מאיצים את התהליך של התפתחות המודעות, ובאותה עת הם מחזקים את האגו ומעצימים את תחושת הערך העצמי שלו. וזאת כדי שירגיש בטוח דיו כדי להתעמת חזיתית מול הפחדים, להשיל את המגננות ( הכחשות, הדחקות, עיוורון תודעתי, הונאה עצמית, אטימות רגשית וכדומה...) ולזרום בנחת עם השינוי המתבקש.
 
ולסכום: לפנינו שיטה מובנית הכוללת גם דיאגנוזה עצמית וגם כלים להבראה. חשוב להדגיש שהשיטה ניתנת ליישום ללא מאמץ, כול שנדרש הוא דקה עד דקותיים ביום למריחת השמן, לכול דמות נקודות מריחה מיוחדות לה. התהליך עצמו מרתק מלא בתגליות עצמיות, בתובנות חדשות, בהפתעות ולעיתים אף בניסים, והוא מתחיל כבר עם ההתלבטות בבחירת האב טיפוס המתאים. אז למה לחכות? הנה מפת הדרכים, כאן נקודת הזינוק ובהצלחה, אף אחת עוד לא הלכה לאיבוד...
 
קני/ה עכשיו

אורייתא - נעורים בכל גיל - ספר ושמנים ארומטיים אנרגטיים לנשים :: ORAITTA - Youth at any age - Book | Method | Cosmetic Energetic Oils for Women © כל הזכויות שמורות ליעל ישראלי (שיטת אורייתא)