אורייתא :: נעורים בכל גיל - ספר ושמנים ארומטיים אנרגטיים לנשים | ORAITTA - Youth at any age - Book & Cosmetic Energetic Oils for Women

הצטרפו למהפכה התודעתית של אורייתא

נשים שונות מגברים, עובדה זו אינה ניתנת לטישטוש. עוד משחר ימיה של ההסטוריה, באקט הגירוש מגן העדן, הגדיר אלוהים את מעמדה של האישה כישות נישלטת באלו המילים: " בעצב תלדי בנים ואל אישך תשוקתך והוא ימשול בך" (בראשית ג, טז). מאז הלך וניבנה תת מודע קולקטיבי נשי שקורבנות ונחיתות הם חלק ממרכיביו והוא התגבש והתקבע במשך אלפי שנות אבולוציה נשית. תת מודע זה הוא מולד ומובנה באישה מעצם היותה אישה עד עצם היום הזה. שיטת אורייתא מבקשת לנקות את התודעה הנשית מהאמונות ההסטוריות שהתקבעו בתוכה, וכן מהאמונות הרגשיות השייכות לדפוס המעכב של כול אחד מהטיפוסים האישיותיים – משמע של כול אישה. לשינוי המתחולל ברמת הפרט כפי שהוא מוצע בספר זה, יש השפעה מצטברת המניעה מהלכים של שינוי ברמת הכלל – בתודעה הקולקטיבית שלנו כנשים.

ללכת לאחור אל העתיד

הפמניזם שנאבק ועדיין ממשיך להאבק למען ניפוץ "תקרת הזכוכית" החברתית שובניסטית, פועל כנגד הדיכוי החיצוני – כנגד מיגבלות הניכפות מבחוץ. שיטת אורייתא מטפלת בניפוץ "תקרת הזכוכית" הפנימית, היא משחררת את האישה מן המיגבלות הניכפות עליה מבפנים. אני מאמינה ששום מכשלה חיצונית לא תחסום אישה שהשתחררה ממחסומיה הפנימיים. וככול שיותר נשים יצטרפו למהפכה התודעתית השקטה של אורייתא – בעצם קבלת השיטה הקוראת לשינוי פנימי כדרך לחיים טובים יותר – חיים הראויים לחיותם, כך ייטב לכולנו. המאמץ אינו גדול, כול שנידרש הוא להנות מקריאת הספר, להשתמש בשמנים, ובאופן הדרגתי קורה השינוי מעצמו. אז קדימה לדרך... שכן, נשות אורייתא הן אכן אדונות צעירות לגורלן. בהצלחה רבה.
 

כל אחת יכולה להיות אדונית צעירה לגורלה

בשלב מאוחר יותר, כאשר האבן שאנו משליכות היום למים תיצור יותר ויותר מעגלים סביבה, נוכל לתעל את המאסה התודעתית המצטברת עליה אנו מדברות, ליצירת שינוי בפניה של החברה שלנו. אבל בשלב זה בואו ונעשה את הצעד הראשון, נתחיל בניקוי התודעה, בפילינג לאגו, בהסרת המסכות מעל הפנים, ביישור הקמטים בנפשה של כול אחת מאיתנו ולאחר מכן ניווכח שגם השמיים הם אינם הגבול.
 
* נשמח לקבל תגובות על הנאמר פה, נשמח לקבל שאלות, הצעות וכן כול מחשבה העוברת בעניין זה בראש.
 
הספר מוגש כאן באהבה רבה לכולן, הוא המתנה שמן הראוי שכול גבר יעניק לאהובתו וכול אישה תעניק לעצמה ולנשים אחרות הקרובות לליבה. כול אחת יכולה להפוך "אדונית צעירה לגורלה".
קני/ה עכשיו

אורייתא - נעורים בכל גיל - ספר ושמנים ארומטיים אנרגטיים לנשים :: ORAITTA - Youth at any age - Book | Method | Cosmetic Energetic Oils for Women © כל הזכויות שמורות ליעל ישראלי (שיטת אורייתא)