אורייתא :: נעורים בכל גיל - ספר ושמנים ארומטיים אנרגטיים לנשים | ORAITTA - Youth at any age - Book & Cosmetic Energetic Oils for Women

השמנים הטיפוליים של אורייתא

השמנים של אורייתא - שמנים אתריים - שמן ייחודי לכל אב טיפוס פורמולות השמנים של "אורייתא" הן תערובות של תמציות אתריות. שמנים אתריים פועלים ברמות שונות של הקיום האנושי: הרמה הבסיסית ביותר היא הרמה הפארמאקולוגית שהיא רמת החומרים, המולקולות והפעילות שלהם. רמות אחרות שהשמנים פועלים בהם הן הפיזיולוגית, הפסיכולוגית, המנטלית והרוחנית.
 
הנוסחאות הייחודיות של "אורייתא" הן בבחינת פריצת דרך בחקר השפעתם רבת-הפנים של השמנים האתריים, והן מתמקדות בשינוי תדרים אנרגטיים. כל אב טיפוס אישיותי הוא בעל מאפיינים ייחודיים היוצרים סביבה אנרגטית המתנגנת בתדר משלה. לפיכך כל אחת משבע הדמויות היא בעלת תדר אנרגטי בסיסי שונה המייחד אותה. התדר הוא פועל יוצא של הדפוס המעכב, ויש בו היבטים רגשיים, נפשיים, תודעתיים והתנהגותיים, שאותם אנו מבקשים לשנות כתוצאה משינוי התדר. כאשר אנו מבקשים לשנות את התדר, אנו למעשה מבקשים לנקות את הסביבה האנרגטית של הדמות מהשפעותיו של הדפוס הרגשי המעכב; אנו מבקשים לנטרל את השפעתם המעכירה של האמונות המגבילות ושל הפחדים, ועל ידי כך ליצור סביבה אנרגטית נקייה ממחסומים, שתתנגן בתדר שונה.

ללכת לאחור אל העתיד

כל אחת מפורמולות השמנים מכילה תדר אנרגטי הזהה לתדר האישיותי של אחת הדמויות.
 
"השמנים שהוציאו אותי מחושך לאור" ...
קראו אודות חוויות של נשים שהתנסו עם השמנים
כאשר קיימת התאמה בין השמן לאישיות נוצרת רֵאקציה טיפולית עוצמתית המאפשרת שינוי של התדר האנרגטי הקיים. למה הדבר דומה? לעיקרון הטיפולי בשיטה ההומאופתית ולעיקרון החיסוני "דומה בדומה ירפא". משמע מרפאים מחלות בעזרת תרופות הגורמות, בגופו של אדם בריא, סימפטומים של אותה מחלה עצמה, או בלשונו של סמואל האנמאן, מייסד השיטה: "מחלה ניתנת להשמדה ולריפוי רק על-ידי תרופה הנוטה לעורר מחלה דומה".
 
חשוב להדגיש שתהליך השינוי מתרחש במלוא היקפו ועוצמתו ללא כל התניות. בין אם האישה מצויה בְּרָזיה של תורת התדרים ובין אם לאו, בין אם ספקנית היא ובין אם מלאת אמונה, אחת היא. השיטה פועלת!!! מדובר בחומרים פעילים, שסוד השפעתם וייחודם החל להתפענח כבר בתרבות המצרית העתיקה.
 
הספר מוגש כאן באהבה רבה לכולן, הוא המתנה שמן הראוי שכול גבר יעניק לאהובתו וכול אישה תעניק לעצמה ולנשים אחרות הקרובות לליבה. כול אחת יכולה להפוך "אדונית צעירה לגורלה".
קני/ה עכשיו

אורייתא - נעורים בכל גיל - ספר ושמנים ארומטיים אנרגטיים לנשים :: ORAITTA - Youth at any age - Book | Method | Cosmetic Energetic Oils for Women © כל הזכויות שמורות ליעל ישראלי (שיטת אורייתא)